Fatura Ödeme Talimatı

Free’den Otomatik Fatura Ödeme Talimatı verin, rahat edin!

Fatura ödemelerinizi ister talimatlı olarak, ister tek seferde Free’nizle yapabilirsiniz.

Otomatik Fatura Ödeme Talimatınızı Akbank Mobil ve İnternet, Akbank Şubeleri ya da 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezinden tanımlayabilirsiniz.

Ayrıca anlık fatura ödemelerinizi Akbank Mobil ve İnternet ya da Akbank Şube’lerinden yapabilirsiniz.

Detaylar

  • Kredi Kartından tek seferlik ve otomatik ödeme talimatli fatura ödeme hizmetinden asıl kart sahipleri yararlanabilirler.
  • Kredi kartından talimatlı ya da anlık ödenen fatura tutarı üzerinden chip-para kazanımı sağlanamamaktadır.
  • Kredi kartından tek seferlik yapılan fatura ödemelerinden Akbank Mobil ve İnternet kanalında 1 TL, Akbank Şubelerinde kurum anlaşmasına göre en az 2 TL, en fazla 5 TL ücret alınmaktadır.
  • Free ile talimatlı olarak ödenen faturalarınıza, faturanın ödenme tarihinden itibaren ödeme yapılana kadar aylık fatura ödeme faiz oranı günlük olarak işletilecektir.
  • Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, faturanın ödenme tarihinden son ödeme tarihine kadar fatura faiz oranı, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan kısım üzerinden fatura faiz oranı işletilir.
  • Cep telefonu (Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Mobil (Avea), Teknosa Mobil ve POCELL) faturaları ve Superonline faturalarınızdan faiz alınmamaktadır.