Taksitli Borç Transferi

Free'den ÜCRETSİZ Taksitli Borç Transferi!

Diğer banka kredi kartı borçlarınızı uygun faiz oranıyla Axess'inize aktarabilir, ÜCRETSİZ 12 aya kadar taksitlendirebilirsiniz.

Taksitli Borç Transferi'nden faydalanmak için Akbank İnternet'i ve Akbank Mobil’i tıklayabilir veya size en yakın Akbank Şube'sine gidebilirsiniz.

Taksitli Borç Transferi

Taksitli Borç Transferi Tutarı Taksit Sayısı Aylık Akdi Faiz Oranı
200 TL – limitiniz kadar TL 2-12 ay %1,36

Taksitli Borç Transferi'nizi Hesaplayın

 
Tutar
Vade
 
Aylık Taksit Tutarı
Aylık Akdi Faiz Oranı: %
* Aylık taksit tutarına KKDF ve BSMV dahildir.
* İşlemle ilgili hesaplamalar, işlemin yapıldığı gün ile ilk taksitin yansıdığı hesap özetinin son ödeme tarihi arasında 30 gün olduğu varsayımıyla yapılmaktadır. Bu nedenle, her bir kart için işlemin yapıldığı gün hesaplanan gerçek ödeme tutarlarıyla bu sayfada belirtilen tutarlar arasında küçük farklılıklar olabilir. Nihai geri ödeme planı kullanımınız esnasında oluşturulacaktır.


Detaylar

 • Aylık taksit tutarı kredi kartı ile yapılan diğer harcamalar gibi, her ay hesap kesim tarihinizde ekstrenize yansıtılır. Taksitlerinizi her ay ekstrede belirtilen son ödeme tarihine kadar ödeyebilirsiniz.
 • Aylık taksit tutarlarına faiz, vergi ve fonlar dahildir.
 • Taksitli Borç Transferi işlemleri haftaiçi 09:00-15:00 saatleri içerisinde gerçekleştirilmekte olup, bu saatler dışında ve resmi tatil günlerinde yapılan başvurular bir sonraki iş günü işleme alınmaktadır.
 • Ekstre asgari borcunun son ödeme tarihine kadar hiç ödenmemesi veya kısmi ödenmesi durumunda, son ödeme tarihinden borç kapanana kadar ödenmemiş asgari tutar üzerinden gecikme faiz oranı ve asgari tutarı aşan anapara tutarı üzerinden akdi faiz oranı işletilecektir.
 • Taksitli Borç Transferi işlemlerinde işlemlerinde vadesi gelmemiş bir veya birden çok taksit ödemesinde bulunulabilir veya borçların tamamı erken ödenebilir. Bu durumda erken ödenen miktara ve gün sayısına göre faiz ve diğer maliyet unsurlarına ilişkin indirim yapılır. Erken ödeme için Akbank Şube'leri veya Müşteri İletişim Merkezi kanallarından erken/kısmi ödeme işlemine ilişkin ayrıca talimat verilmesi gerekir.
 • Taksitli Borç Transferi işleminin yapıldığı gün ilgili işleme istinaden Erken Kapama yapılamaz.
 • Exi 26, Ek Kart, Biz.card, Business kart, kefilli kart sahipleri Taksitli Borç Transferi hizmetinden faydalanamaz.
 • Taksitli Borç Transferi yapılan tutarın faiz dahil toplamı kullanılabilir kart limitini aşmamalıdır.
 • Kampanyadan gecikme veya blokede olmayan, kartı açık ve kullanılabilir limiti uygun kart sahipleri yararlanabilir.
 • 08.10.2013 tarihinde yayınlanan Banka ve Kredi Kartları Hakkında Yönetmeliğin 22. maddesi ve 6 fıkrasındaki değişiklik kapsamında bir takvim yılı içerisinde 3 defa dönem borcunun asgari tutarının altında ödeme yapılan kredi kartları ile dönem borcunun tamamının ödenmesine kadar nakit çekim işlemleri gerçekleştirilemez.
 • İşlemle ilgili hesaplamalar, işlemin yapıldığı gün ile ilk taksitin yansıdığı hesap özetinin son ödeme tarihi arasında 30 gün olduğu varsayımıyla yapılmaktadır. Bu nedenle, her bir kart için işlemin yapıldığı gün hesaplanan gerçek ödeme tutarlarıyla bu sayfada belirtilen tutarlar arasında küçük farklılıklar olabilir.
 • Bu işlemlerin tüm bekleyen taksitlerinin ödemeleri tamamlanıncaya kadar Hesap Kesim Tarihinde değişiklik yapılamamaktadır.
 • Akbank T.A.Ş. kampanya koşullarında değişiklik yapma ve kampanyayı durdurma haklarını saklı tutar.