Bodycard Kart Güvenlik Sigortası

Banka kartlarını, kişisel eşyanı, koruyan bir Bodycard ile tanışmak ister misin?

Bodycard Kart Güvenlik Paketi Sigortası, Akbank’a ya da diğer banka ve kurumlara ait kartlarınızın, cep telefonu, cüzdan gibi kişisel eşyalarınızın çalınması ya da kaybolması durumunda destek sağlar.

Ayrıca Bodycard Plus seçeneği ile de dijital dünyada başınıza gelebilecek kimlik ve şifre hırsızlıklarına karşı da önlem alarak kendiniz için tam bir güvence sağlayabilirsiniz.

Teminatlar Nelerdir?

Kartlarınızda oluşacak izinsiz harcama riskine karşı, kayıp/çalıntı bildiriminden önce 50.000 TL’ye kadar yapılan harcamalar güvence altına alınır.

 • Tüm kart ve değerli belgelerinizi 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayıp sisteme kaydettirerek, 7 gün 24 saat dünyanın her yerinden, tüm kartlarınız için kayıp/çalıntı bildirimi yapabilirsiniz.
 • Yanınızda bulundurduğunuz kişisel eşyalarınızın cüzdanınız ile birlikte gasp yoluyla çalınması halinde 500 TL’ye kadar teminat sağlar.
 • Sadece yurtdışında geçerli olmak üzere, otel faturalarınız ve seyahat biletiniz için 2.000 TL’ye kadar, acil ihtiyaçlarınız için 1.000 TL’ye kadar nakit avans teminatı sağlar.
 • Bodycard Plus farkı ile;
 • Kişisel şifre koruma: Finansal değeri olan şifrelerinizin (kredi kartı, internet şubesi, e- ticaret siteleri, online ödeme araçları…) kötü niyetli kişilerce teknolojik yollarla, zor kullanarak ya da kandırılarak çalınması sonucu ortaya çıkan finansal zararları 10.000 TL’ye kadar karşılar.
 • Kimlik hırsızlığı: Kimlik bilgilerinizin çalınması veya bilginiz dışında kullanılması sonucu maruz kalabileceğiniz mahkeme ve icra masrafları 20.000 TL’ye kadar koruma altındadır.
 • Kişisel Şifre Koruma ve Kimlik Hırsızlığı ile ilgili tazminat başvurularınız için 0212 370 24 27 numaralı dijital destek hattı’nı arayabilirsiniz.

Kimler yararlanabilir?

18 yaşın üzerinde olan herkes yararlanabilir.

Bana ne avantaj sağlar?

 • Online uzman doktor, diyetisyen, psikolog hizmeti ile 14 farklı branş ve 50 ye yakın uzman ile ihtiyaç durumunda görüntülü görüşme imkanı!
 • Araç Asistans Hizmeti ile 7 gün 24 saat, limitsiz ve ücretsiz çekici hizmetinden yararlanırsınız.
 • Ev anahtarınızın kaybolması, çalınması, kazaen veya hırsızlık neticesinde kilit sisteminde hasar oluşması gibi durumlarda çilingir hizmeti sunar. Bu işlemle ilgili olarak ödemeniz gereken hizmet bedeli, 100 TL’ye kadar anlaşmalı kuruluşlarımız tarafından karşılanacaktır.

Body Card Plus farkı ile;

 • Dijital dünyada oluşabilecek, öngöremediğiniz birçok tehdide karşı kendinizi güvence altına almış olursunuz.
 • Kimlik bilgilerinizin başkaları tarafından kullanılarak, borçlandırılmanıza karşı tedbir almış olursunuz.
 • Banka internet şubesi, mobil bankacılık, kredi kartı veya banka kartları ve e-ticaret sitelerine ait internet hesaplarınıza ulaşmak için kullandığınız şifrelerinizin ele geçirilmesi durumunda yalnız kalmazsınız.

Sigorta süresi ne kadar?

Sigorta süresi 1 yıldır ve dilerseniz, takip eden yıllarda o günün koşullarına uygun olarak otomatik yenilenir.

Nasıl sahip olabilirim?

Bodycard Kart Güvenlik Sigortası’na sahip olmak ve detaylı bilgi almak için 444 25 25 Müşteri İletişim Merkezi’ni arayabilirsiniz.

Prim Tutarı ve Ödeme şartları

Bireysel ve Aile Paketleri Bodycard Bodycard Plus*
Bireysel Paket TL 288 TL 380 TL
Aile Paketi 348 TL 455 TL

* Bodycard Plus paketi içerisine dijital ortamda da güvenlik sağlayan; kişisel şifre koruma ve kimlik hırsızlığı teminatları eklenmiştir.

** Bodycard Güvenlik Sigortası, Aksigorta A.Ş. tarafından sunulmaktadır.