Ödeme Noktaları

Free Kredi Kartı borç ödemelerinizi aşağıdaki yerlerden yapabilirsiniz ya da otomatik ödeme talimatı verebilirsiniz.


Akbank İnternet'ten

Akbank Mobil ve İnternet İnternet kanalıyla hesabınızdan ödeme yapabilirsiniz.

Akbank İnternet'ten işlem yapabilmeniz için gerekli adımlar şunlardır:

  • Herhangi bir şubemizde vadesiz mevduat hesabınız ve Akbank Mobil ve İnternet İnternet'e ilk girişte güvenliğiniz için kullanılan Neo (Banka Kartı) şifreniz olmalıdır.
  • Hesabınızın bulunduğu şubeden "İnternet bankacılığı şifrenizi" almış olmalısınız: İnternet bankacılığı başvuru formunu doldurup, sözleşmeyi imzalayarak internet şifrenizi şubenizden teslim alabilirsiniz.

Tüm Akbank ATM'lerinden

Neo ile borç ödeme (virman)


Free borcunuzu Akbank ATM'lerini kullanarak ödeyebilmeniz için Vadesiz Mevduat Hesabı ve Neo (Banka Kartı) sahibi olmanız ve Free’nizi Neo'nuza tanımlatmış olmanız gerekmektedir. Free’nizi Neo'nuza tanımlatmak için lütfen en yakın Akbank Şubesi'ne başvurunuz.

Akbank ATM listesi için tıklayınız.

Akbank Telefon Şubesi 444 25 25

Free kart borcunuzu ödeyebilmeniz için mevcut Akbank hesabınızı veya sizin için açtığımız Vadesiz Mevduat Hesabı'nızı kullanabilirsiniz.

Ayrıca hesabınızı kullanarak diğer bankacılık işlemlerinizi de yapabilirsiniz. Bunun için en yakın Akbank Şubesi'ne giderek Telefon Bankacılığı Şifrenizi almanız yeterlidir.

Otomatik ödeme talimatı vermek için ne yapmam gerekiyor?

Otomatik ödeme talimatı için başvuru formunda yer alan ilgili alanı doldurmanız yeterli olacaktır. Başvuru aşamasında otomatik ödeme talimatı vermediyseniz, daha sonra Akbank Telefon Şubesi 444 25 25'i arayarak ya da ekstrenizin arkasındaki talimat formunu doldurup, (0212) 329 32 32 no'lu faksa göndererek verebilirsiniz.

Online PTT Merkezlerinden

Free ödemelerinizi Akbank Şubeleri, Akbank İnternet, Akbank ATM ve BTM'lerini kullanarak ücretsiz, on-line PTT merkezlerinden ise 1,09 TL işlem ücreti ödeyerek yapabilirsiniz.

Tüm Akbank Şubeleri'nden

Nakit Ödeme

Herhangi bir Akbank Şubesi'nden Free borcunuzu öğrenebilir ve borçlarınızı nakden ödeyebilirsiniz.

Akbank Şube listesi için tıklayınız.

Hesaptan Ödeme

Hesaptan ödeme için mevcut Akbank hesabınızı kullanabilir veya Free’nizi sizin için açtığımız Vadesiz Mevduat Hesabı'na Akbank Telefon Şubesi 444 25 25 aracılığıyla bağlatabilirsiniz.