Free ile Tursab üyesi seyahat acentelerinde +4 taksit imkanı!

Free ile 28 Şubat 2023'e kadar kampanyaya dahil olan TURSAB üyesi Axess üye işyeri seyahat acentelerinden yapacağınız 2 taksitli alışverişlerinizde +1, 4 – 8 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit fırsatı!

Kampanya detayları:

  • 28 Şubat 2023'e kadar kampanyaya dahil olan TURSAB üyesi seyahat acentelerinden yapacağınız 2 taksitli alışverişlerinizde +1, 4- 8 taksitli alışverişlerinizde +4 taksit fırsatı sunulmaktadır. Artı taksit ilavesiyle taksit sayısı 12 taksit ile sınırlıdır.
  • Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından alışveriş esnasında uygulanmaktadır.
  • Bireysel kartlar ile, kampanyaya dahil olan TURSAB üyesi seyahat acentelerinden yapacağınız yurt dışına ilişkin harcamalarınızda azami 3 taksit ile sınırlıdır.
  • Kampanyadan Axess, Wings, Free ve Ticari kart sahipleri faydalanabilir. Bank’O Card Axess kartlar dahil değildir.
  • Bank’O Card Axess ile en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
  • Free için kampanya katılım ücreti kampanya ve işlem başına 4,80 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır.
  • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve “yenileme merkezi” veya “yetkili satıcı” niteliğindeki iş yerlerinden alınan yenilenmiş ürün niteliğinde olan cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
  • Akbank T.A.Ş. kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları