Free ile Hopi mobil ödemede 30 TL chip-para!

Bu kampanya sona ermiştir.

Ödemeni HOPİ’ye eklediğin Free ile yap, 23 Eylül – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında ilk 350 TL alışverişinde 30 TL chip-para kazan!

Kazanılan chip-paralar 15 Kasım 2019 tarihine kadar Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business ve Altınyıldız Classics mağazalarında kullanılabilecektir.

Kampanya detayları:

  • Hopi üzerinden Masterpass cüzdan uygulaması ile yapılacak mobil ödemelerde, Free’ye özel 23 Eylül – 31 Ekim 2019 tarihleri arasında yapılacak ilk 350 TL alışverişe 30 TL chip-para kazanacaktır. Kampanya Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business ve Altınyıldız Classics mağazalarında geçerlidir. Mobil ödeme entegrasyonu olmayan bayilere ait mağazalar ve online alışverişler kampanyaya dahil değildir.
  • Kazanılan chip-paralar aynı gün karta yansıyacaktır. Kazanılacak chip-paralar 15 Kasım 2019 tarihine kadar Boyner/YKM, Beymen, Beymen Club, Network, Divarese, Que, Beymen Business ve Altınyıldız Classics mağazalarında kullanılabilecektir. Bu tarihe kadar kullanılmayan chip-paralar sonrasında tüm Axess üye işyerlerinde kullanılabilir.
  • Kampanya tek seferde yapılan tek çekim ve taksitli işlemlerde geçerlidir. Kampanya müşteri bazındadır, 1 müşteri kampanyadan 1 kez faydalanabilir ve en fazla 30 TL chip-para kazanabilecektir.
  • Chip-para kampanyası için Hopi uygulaması içerisindeki Masterpass cüzdan uygulamasına Axess’in eklenmesi ve ödemenin Axess ile yapılması gerekir.
  • Kampanyaya dahil olacak kartlar; Axess, Wings, Free, Neo. Bank O’Card Axess ve Ticari kartlar chip-para kampanyasına dahil değildir.
  • Hopi uygulama indirimi-kullanımlarında iletişim ücreti dahil tüm bedeller ilgili anlaşmalarına göre kullanıcılara aittir.
  • Hopi ve Akbank T.A.Ş kampanya koşul, süre ve kapsamını değiştirme hakkına sahiptir.

Ayın Kampanyaları