Juzdan ile Tatilsepeti'nde 750 TL İndirim!

Bu kampanya sona ermiştir.

Juzdan'a özel Tatilsepeti.com internet sitesi veya Tatilsepeti mobil uygulaması üzerinden 1 - 21 Ağustos 2022 tarihleri arasında kampanyaya dahil seçili otellerde “Juzdan ile Öde” seçilerek tek seferde yapılan 7.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli ilk harcamanıza 750 TL indirim.

Kampanya detayları:

 • Juzdan'a özel Tatilsepeti.com internet sitesi veya Tatilsepeti mobil uygulaması üzerinden 1– 21 Ağustos 2022 tarihleri arasında kampanyaya dahil seçili otellerde “Juzdan ile Öde” seçilerek tek seferde yapılan ilk 7.500 TL ve üzeri peşin veya taksitli harcamanıza 750 TL indirim sunulur.
 • Kampanyadan yararlanabilmek için, Tatilsepeti web sitesi veya mobil uygulaması içerisinde 7.500 TL ve üzeri değerdeki sepet oluşturulduktan sonra, ödeme sayfasında “Juzdan ile Öde” yöntemini seçerek Juzdan uygulamasına giriş yapılması, sonrasında Juzdan uygulamasında mevcutta yer alan veya ekleyeceğiniz kredi/banka kartları, vadesiz hesap veya ödeme anında kullanılabilecek kredi ile ödemenin tamamlanması gerekmektedir.
 • Kampanyadan faydalanmak için Tatilsepeti.com web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden kampanyaya dahil seçili otellerden yapılan harcamalarda, ödeme seçeneği olarak “Juzdan” seçilmesi gereklidir.
 • İnternet sitesinden yapılan işlemlerde, “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra oluşturulacak karekodun(QR), Juzdan uygulaması içerisindeki QR okuyucu aracılığıyla okutulması ve ödemenin başarıyla tamamlanması gerekmektedir.
 • Tatilsepeti uygulamasından yapılan işlemlerde, ödeme adımında “Juzdan ile Öde” seçildikten sonra Juzdan uygulamasına yönlenip şifre ile giriş yapılarak Juzdan’da yer alan ödeme yöntemlerinden biri seçilerek ödeme başarıyla tamamlamalıdır.
 • “Juzdan ile öde” seçilmeden yapılan ödemeler ve Tatilsepeti web sitesi veya mobil uygulaması üzerinden başlatılıp sadece 3D onayı Juzdan ile yapılan işlemler ve kampanyaya dahil olmayan oteller için yapılan harcamalar kampanya kapsamında değerlendirilmeyecektir.
 • Tatilsepeti çağrı merkezi ve acentelerden yapılacak işlemler kampanyaya dahil değildir.
 • Kampanyaya dahil seçili oteller ; Tatilsepeti.com web sitesi veya mobil uygulamasında ilgili otelin kampanyalar bölümünde belirtilmektedir.
 • Kampanya koşullarına uygun olan harcamalarda ödeme sırasında 750 TL lik indirim toplam harcama tutarından düşülerek işlem yapılmaktadır.
 • Juzdan uygulamasına tanımlanmış olan tüm kartlardan yapılan ödemeler, kampanya koşulları kapsamında kampanyaya dahildir.
 • Juzdan uygulamasına ek kartlar ve ticari kartlar tanımlanmamaktadır.
 • İndirim kampanyasına her müşteri bir kez katılarak en fazla 750 TL indirim kazanabilir.
 • Kampanyada indirim kazanılan işlemin iptali veya değişikliği nedeniyle kısmi ya da tüm ödemenin iadesi durumunda, iade sırasında indirim tutarı düşülerek kalan tutar iade edilir.
 • Kredi kullanarak yapılan işlemlerin iptal/iadesi durumunda, ilgili tutar işlemin yapıldığı Akbank kartınızın bağlı bulunduğu vadesiz hesabınıza yapılacak, krediniz otomatik olarak kapatılmayacaktır. Kredisini kapatmak isteyen kullanıcılarımız Akbank Mobil’i kullanarak veya en yakın Akbank Şubesine başvurarak kredilerini kapatabilir.
 • Nakit çekim, EFT/havale, fon alım/satım, BES işlemleri, anlık/otomatik fatura, vergi ödemeleri ve chip-para ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir.
 • Taksitli satışlarda taksit sayısı ürün gruplarına göre değişmektedir. Taksit sayısı, yasal mevzuat tarafından ürün grupları için açıklanan azami taksit sayısını geçmeyecek şekilde firma tarafından alışveriş esnasında uygulanmaktadır.
 • Axess ile Tatilsepeti'nden yapılacak yurt içi rezervasyonlarda 12 aya varan taksit, yurt dışı rezervasyonlarda 3 taksit fırsatı sunulmaktadır. Taksit kampanyasına Axess, Free, Wings, Ticari kartlar ile bu kartların ek kartları ve sanal kartları dahildir, Bank’O Card Axess dahil değildir. Kampanyaya sanal POS işlemleri dahildir. Taksit kampanyalarında Free için kampanya katılım ücreti işlem başına 4,80 TL olup ilk ekstreye yansıtılacaktır. Bank’O Card Axess ile yurtiçi rezervasyonlarda en fazla 4 taksit yapılabilmektedir.
 • Juzdan uygulaması içerisinde Akbank dışındaki bankalara ait kredi kartları ile yapılacak taksitli işlemlerde azami 3 taksit imkanı sunulmaktadır.
 • Yasal mevzuat gereği, mal veya hizmet alımı sonrası belli bir ücret karşılığı borcun taksitlendirilmesi veya ödemenin ertelendiği dönemler de dâhil olmak üzere, kredi kartları ile gerçekleştirilecek mal ve hizmet alımları ile nakit çekimlerinde taksitlendirme süresi bireysel kredi kartları için 12 ayı, kurumsal/ticari kredi kartları için ise 18 ayı geçemez. Bu süre bireysel kredi kartları ile yapılan; yurt dışına ilişkin havayolları, seyahat acenteleri, konaklama ile ilgili harcamalarda ve basılı ve külçe halinde olmayan altın ürünlerine ilişkin kuyum harcamalarında 3 ay, elektronik eşya alımlarında (Video, kamera, ses sistemleri, fiyatı 5000 Türk lirasının üzerinde olan televizyon vb) 4 ay, tablet alımlarında, kulüp ve derneklere yapılan ödemelerde, yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirasının üzerindeki cep telefonu alımlarında 6 ay, sağlık ürünü alımlarında, mobilya ve elektrikli eşya (Buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, elektrikli ev aletleri vb.) alımlarında ve fiyatı 5000 Türk Lirasına kadar olan televizyon alımlarında 9 ay, vergi ödemelerinde, eğitimle ilgili harcamalarda, bilgisayar alımı, taşımacılık, sağlık ve sosyal hizmetler ile ilgili harcamalarda ve yenilenmiş ürün niteliğinde olan fiyatı 5000 Türk Lirası ve altındaki cep telefonu alımlarında 12 ay, yurt içine ilişkin havayolları, seyahat acenteleri ve konaklama ile ilgili harcamalarda 18 ay olarak uygulanır. Bireysel kredi kartlarıyla gerçekleştirilecek basılı ve külçe altın alımına ilişkin kuyum, telekomünikasyon, doğrudan pazarlama ile ilgili harcamalar, yurt dışında yapılan harcamalar ve yemek, gıda, alkollü içecek, akaryakıt, kozmetik, ofis malzemesi ile hediye kart, hediye çeki ve benzeri şekillerde herhangi somut bir mal veya hizmeti içermeyen ürünlerin alımlarında taksit uygulanamaz.
 • Akbank T.A.Ş. ve Tatilsepeti kampanyayı durdurma ve kampanya şartlarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Ayın Kampanyaları